سازمان تامین اجتماعی بزرگ ترین سازمان بیمه گر در خاورمیانه
Авторизация
Вход через соц. сеть:
11:38

سازمان تامین اجتماعی بزرگ ترین سازمان بیمه گر در خاورمیانه

17.07.2014

تهران. پنج شنبه 17 جولای 2014 میلادی برابر با 26  تیر 1393 هجری خورشیدی. ایرتاگ- خبرگزاری تلگراف ایران. به گزارش خبرنگار خبرگزاری،گردش مالی تامین اجتماعی، 100 هزار میلیارد تومان است.

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان بزرگ ترین سازمان بیمه گر در خاورمیانه است، گفت: گردش مالی سازمان تامین اجتماعی 100 هزار میلیارد تومان است.

محمد حسن زدا روز چهارشنبه همزمان با روز تامین اجتماعی افزود: این سازمان بیش از 60 هزار پرسنل دارد و خودگردان بوده و از محل درآمدهای خود این جمعیت را مدیریت می کند. 

بنا بر این گزارش وی با بیان اینکه تامین اجتماعی در رأس سازمان های موجود کشور است، اظهار داشت: با توجه به این موضوع چرا نباید این سازمان عضو شورای اقتصاد و امنیت ملی کشور باشد. زدا ادامه داد: مگر مسایل سازمان تامین اجتماعی امکان بوجود آوردن مسایل امنیتی را ندارد در حالی که این سازمان باید مانند سازمان های دیگر عضو این شوراها باشد.

 زدا تحت پوشش قرار گرفتن بیش از 39 میلیون بیمه شده از سوی این سازمان را امری بزرگ دانست و تصریح کرد: باید سازمان تامین اجتماعی در مراکز قدرت و تصمیم گیری حضور داشته باشد. 

وی با اشاره به وجود نرخ تورم دو رقمی، نرخ بیکاری دو رقمی، تعطیلی پروژه های عمرانی، نیمه فعال شدن اکثر کارخانه های بزرگ بر اثر تحریم گفت: اما با وجود این مسایل سازمان تامین اجتماعی در طول یک ماه 2 هزار و 750 میلیارد تومان کسب درآمد می کند. 

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی خاطر نشان کرد: این سازمان با توجه به بزرگی خود باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

دیروز آخرین روز از هفته تامین اجتماعی بود.

هفته تامین اجتماعی از 19 تیر ماه آغاز شده بود.


Партнеры
-->